Kontakta oss

Besöksadress i Visby
AB Gardells plåtslageri
Hyvelgatan 6
621 41 Visby
Öppet 7-16 måndag till fredag, lunchstängt 12-12:30
E-post: info@gardellsplat.se
Växel: 0498 21 05 13
Fax: 0498-24 74 61

Besöksadress i Fårösund
Mässvägen 4
624 70 Fårösund
Obemannad delar av dagen
Tommy Stuxgren
Mobil 0731 59 87 52
E-post: farosund@gardellsplat.se

Postadress
AB Gardells plåtslageri
Box 1148
621 22 Visby

Stefan Gardell

VD
E-post: stefan@gardellsplat.se
Telefon: 0498-23 23 10
”Jag svarar gärna på verksamhetsfrågor”

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniel Wedin

Produktionsamordnare
E-post: Daniel@gardellsplat.se
Telefon: 0498-23 23 13
”Jag hjälper er med förfrågningar, anbud och har marknadsföringsfrågor”

 

 

 

 

 

Lotta Dahl

Ekonomi
E-post: Lotta@gardellsplat.se
Telefon: 0498-23 23 12
”Jag hjälper er med ekonomi och bokföringsfrågor.”

 

 

 

 

 

 

 

Tomas Johansson

Arbetsledare utv. plåt och tätskikt
E-post: tomas.j@gardellsplat.se
Telefon : 0498-23 23 11
”Kontakta mig när ni vill ha hjälp med utv. plåtarbeten, eller när det gäller tätskikt, är specialist på taksäkerhetsinstallationer”

 

Tommy Jennung

Arbetsledare utv. plåt
E-post: tommy.j@gardellsplat.se
Telefon : 0498-23 23 17
”Kontakta mig när ni vill ha hjälp med utv. plåtarbeten i lite större skala eller Utv. plåtentreprenader”

 

 

Jan Karlsson

Senior advisor plåt & papp
E-post: jan@gardellsplat.se
Telefon växel: 0498-21 05 13
”Det är mig ni ringer när ni vill ha lösningar på plåt problem”

 

 

Lennart Backman

Takbesiktningsman
E-post: Lennart@gardellsplat.se
Telefon växel: 0498-21 05 13
”Det är mig ni ringer när ni vill ha en takbesiktning”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Robert Gardell

Arbetsledare ventilation
E-post: robert@gardellsplat.se
Telefon : 0498-23 23 15
”Kontakta mig när ni vill ha hjälp med ventilationsfrågor”

Morgan Adman

Arbetsledare ventilation
E-post: morgan@gardellsplat.se
Telefon : 0498-23 23 16
”Kontakta mig när ni vill ha hjälp med ventilationsfrågor”

Thomas Sundström

Arbetsledare ventilationsservice
E-post: thomas@gardellsplat.se
Telefon : 0498-23 23 18
”Kontakta mig när er ventilation står stilla, när det är dags för filterbyte eller service av ventilationsanläggningen”